Hizmetler
Öğrenci Taşımacılığı
Öğrenci Taşımacılığı Lisa Tur; deneyimli personel kadrosu ve ileri teknolojiyle desteklenmiş olan konforlu araç filosu sayesinde, en değerli varlıklarımız...
 
tümü »
 
Personel Taşımacılığı
Personel Taşımacılığı Kamu ve özel kuruluşlarının, belirleyeceği kurallar çerçevesinde taşımacılık standartları doğrultusunda hizmet vermekteyiz.
 
tümü »
 
 
VIP Servis & Araç Kiralama
VIP Servis & Araç Kiralama Lisa Tur olarak VIP servis ve araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Araçlarımız her zaman bakımlı ve temiz olarak sizlere teslim edilmektedir.
 
tümü »
 
Havaalanına Yolcu Transferi
Havaalanına Yolcu Transferi Lisa Tur olarak havaalanı, iskele, otogar her nerde olursa olsun müşterilerimizi karşılıyor, lüks araçlarla istedikleri noktalara transferlerini gerçekleştiriyoruz.
 
tümü »
 
 
Kurumsal Gezi ve Vize İşlemleri
Kurumsal Gezi ve Vize İşlemleri Lisa Tur olarak bakımlı ve son model araçlarımız ile kurumsal şirketlerin yurt içi ve yurt dışı gezi organizasyonlarında gerekli olan yardımı sağlamaktayız.
 
tümü »
 
Kültür Turları & Kurumsal Geziler
Kültür Turları & Kurumsal Geziler Özel günlerinizde, tur ve gezi gibi organizasyonlarınızda Lisa Tur olarak son model araçlarımız ile sizlerin hizmetinizdeyiz.
 
tümü »
 
 
Yurt İçi & Yurt Dışı Uçak Biletleri
Yurt İçi & Yurt Dışı Uçak Biletleri Lisa Tur olarak Sakarya’da yurt içi ve yurt dışı uçak bileti satış noktası olarak hizmet vermekteyiz. Firmamızda birçok uçak firmasının biletleri satılmaktadır.
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB