Kurumsal
Vizyonumuz ;
Lisa Tur olarak sektörde kaliteli hizmet anlayışı ile verdiği hizmetlerde müşterilerin ilk tercihi olmaktır.
 
Misyonumuz ;
Lisa Tur olarak doğal çevreyi koruyarak ve topluma katkıda bulunarak sürdürdüğümüz öğrenci ve personel taşımacılığı hizmetini, güvenli, konforlu, dakik, emniyetli yaparak çalışmalarımızı ilkelerimizle destekleyerek sektörde sürekli gelişmek ve lider firma olarak kalmak.
 
İlkelerimiz;
• Takım ruhu ile çalışmak.
• Konforlu ve güven duyulacak hizmet.
• Dürüst ve sorumluluğunun bilincinde .
• Süreklilik ve yenilikçi .
• İnsanlara güler yüzlü ve saygılı olmak.
 
Musa LİKOS ve Serdar SARI olarak iki arkadaş ve abi kardeş ilişkisi ile yola çıktık. Firmanın adını soyadlarımızın ilk iki harfini birleştirerek LİSA olarak oluşturduk.
 
Amacımız;
Sakarya ilinde öğrenci ve personel taşımacılığının büyük bir yenilik, kalite, güven veren ve sürekli kendini yenileyen günün şartlarına uygun en güzel şekilde öğrenci ve personel taşımacılığı, özel organizasyonlar, geziler, tur programları( Türkiye‘nin her yerine) yapmaktır. (Bu tur ve organizasyonlar Türsab yetki belgesi belge No:2992 olan Giba Tour firmamızla yapmaktayız.)
 
1996 yılından beri yolcu taşımacılığı yapan ve hizmet sektörünün içerisinde bulunan ve insan için hizmetin ne olduğunu iyi bilen firmamız; genç, dinamik ve uzman bir ekipten oluşmuştur. Yıllarında vermiş olduğu tecrübeye dayanarak Lisa Tur’u kurup öğrenci ve personel taşımacılığına 2000 yılında başladık. Sektörümüze yeni bir anlayış getirip müşterilerimizin hak ettiği son model, konforlu, lüks (Mercedes ve Volkswagen) araçlarla hizmeti, kalifiye elemanlarla, en uygun şartlarda sağlamak üzere faaliyetimize başladık. Kurulduğumuz günden bu yana yaklaşık 3.500 öğrenciyi huzurlu bir ortamda, güvenli ve zamanında, şehrin bütün sokak ve mahallelerinden evden okula, okuldan eve ulaştırdık ve ulaştırmaya da devam ediyoruz. Lisa Tur her sene filosuna sıfır kilometre araçlar katarak 2010 yılındaki hedefi olan en fazla 3 yaşında olan araçlardan oluşan araç filosunu oluşturmaktadır.
 
Bizim öncülüğümüzde Sakarya‘da yeni bir anlayış ortaya çıkmış oldu. Bu anlayış, artık eski, yaşlı ve bakımsız araçlar ile bu işin yürümeyeceğidir. Sakarya‘da taşımacılık sektöründe bu hizmeti verenler araçlarını yenilemek zorunda kalmışlardır. Bu yeniliğin öncülüğünü yapmak bizim için ayrı bir gurur kaynağıdır. Çünkü kazanılan Sakarya ve bölgemizde taşımacılık sektörünün yenilenerek halkımızın en iyi hizmeti almasıdır.
 
Lisa Tur 2007 yılında T.C. Ulaştırma Bakanlığı Kara Ulaştırması Genel Müdürlüğü’nün vermiş olduğu BOLU.U-NET.D2.54.144 nolu yetki belgesine sahiptir. YETKİ BELGESİ SAHİBİ (U-NET NO= 295690)
 
Firmamız bünyesindeki araçlarımız; 2012 ve 2013 modelde, klimalı, buzdolabı, televizyonlu, mikrofonlu, lüks koltuk sistemli, bakımlı, Voskwagen ve Mercedes markadır.
 
 
 
Pro WEB